Почетна / Занимливости / Лејди Гага пристигна во Белград !

Лејди Гага пристигна во Белград !

Aмериканската пејачка Лејди Гага се наоѓа во Белград, а својата прва ноќ во српската престолнина ја поминала во стриптиз бар. Како што пишуваат српските магазини, музичката ѕвезда и нејзино момче Тејлор Кини прво посетиле еден ресторан, каде што вечерале, а птотоа заминале на забава.

Според медиумите Гага пристиганала со свој приватен авио превоз и тоа речиси гола поради високите температури на Балканот , она што било интересно е тоа што таа наводно им оставила 2000 евра на стриптизерите за забавата која им ја приредиле.

За Виктор Вукановски

Можеби ќе ве интересира

Само Тони и Две Жени ја стартуваа мисијата – “Ширам љубов”

Атрактивниот бенд “Само Тони и две жени” оваа 2019-та ја започна со нов сингл именуван …