Почетна / Живот / ГО ОСУДИЛЕ ЗА ЗЛОЧИН КОЈ НЕ ГО ИЗВРШИЛ, ОНА ШТО СЛЕДЕЛО ЌЕ ВИ ГО СКРШИ СРЦЕТО

ГО ОСУДИЛЕ ЗА ЗЛОЧИН КОЈ НЕ ГО ИЗВРШИЛ, ОНА ШТО СЛЕДЕЛО ЌЕ ВИ ГО СКРШИ СРЦЕТО

Секојдневно сте сведоци на неправдите кои се случуваат ширум светот. Овој човек бил на погрешно место во погрешно време и завршил зад решетки.

Сакал само да направи добро дело, но се` се свртело против него. Сепак, правдата е спора, но неизбежна…

За Дијана Јованова - Штип

Можеби ќе ве интересира

За 7 дена изгубете 3 килограми без напор и вежбање

Ако се држите до овие правила за кратко време и без многу напор ќе постигнете …